Spolupráce

Parťák do týmu

Rozšiřuju tým

Moje práce mě moc baví, ale často narážím na to, že mi chybí skutečný partner do podnikání.

Někdo, kdo na sobě rád pracuje, motivuje ho zdravý tlak na výkon a umí sám sebe zorganizovat. Je veselý, otevřený a má podobné hodnoty jako já. Rovnou říkám, že vám nebudu před očima mávat klíčkama od nového auta, ani slibovat statisíce za nic.

U nás je to občas opravdu dřina. Ale výsledek stojí za to. Ten pocit, když děláte užitečnou práci je k nezaplacení. A když za ni navíc dostanete velmi dobře zaplaceno, bude vás to dlouhodobě naplňovat. 

Souhlasíte? Pak si budeme rozumět. Ať už chcete jít cestou finančního poradce, specialisty či manažera, věřím, že se vám bude v mém týmu líbit.

Co vám můžu ve spolupráci nabídnout

Dynamické zázemí

Dokážu vytvořit skvělé růstové zázemí plné pochopení a podpory. Prostředí u nás má drive – rozhodně se nebudete nudit, ale neustále osobnostně i podnikatelsky rozvíjet.

Nikdy nekončící vzdělávání

Naplňuje mě, když vidím, že se lidem kolem mě daří, a proto ode mě dostanete vše, co potřebujete. Kromě vzdělávání odborného, zaučení v rámci našeho oboru a předání funkčního systému čekejte práci na osobním růstu. Je to část, na které si zakládám a chci vám ji předat, abyste rostli nejen vy, ale i vaši klienti.

Budujete si vlastní brand

Nepracujete pro mě ani jménem finanční skupiny, ale tvoříte si vlastní firmu, kde to jste skutečně vy. Můžete se stát i spolumajitelem a mít akciový podíl v Sirius finance. Tuto možnost jinde nenajdete.

Naprostá svoboda

Ve většině finančních skupin podepisujete konkureční doložku, na základě které přijdete po ukončení spolupráce o svůj kmen a vše, co jste vybudovali. Se mnou máte svobodu kdykoliv začít i skončit a vaši klienti zůstanou vám.

DSCF4384

Chcete začít dělat finance jinak – udržitelně a dlouhodobě? Přidejte se ke mně do týmu

Tohle o spolupráci se mnou říkají mí kolegové

Ředitel a Lektor finanční gramotnosti,

Člen etické komise

Sirius Fianance

Jsem pyšný na to, že je Sabča členem našeho týmu. Je úžasné pracovat s někým:

- kdo je v první řadě skvělý člověk,
- kdo neustále pracuje na svém vlastním rozvoji,

- kdo ustavičně maká na tom, aby pomohl svým parťákům i klientům najít tu správnou cestu ke splnění jejich snů a nikdy nepřestane,

- kdo dělá všechno pro to, aby se poučil z každé své chyby a stává se díky tomu silnější a silnější,
- kdo je, aby toho nebylo málo, ještě maminou od rodiny, - kdo je díky tomu všemu inspirací pro celé své okolí!


Díky za to jaká jste! A těším se na všechno, co nás ještě čeká.

V lednu 2022 si mi vstoupila do života a upřímně musím říct, že to je od té doby slušný fičák. Najednou mám k sobě někoho, kdo se mě zeptá na otázky, na které se bojím zeptat i já sám a současně nemám obavy z odpovědí. Mám v tobě ohromnou podporu a vždy se na tebe můžu spolehnout. Obdivuji na tobě, jak seš otevřená a dokážeš mluvit o svých chybách a zároveň nabídneš řešení. Není lepšího parťáka do podnikání. Vážím si tě a děkuji. Sabča je krásný člověk, který Vám rozzáří život.

Aleš Jílek

Finanční poradce

Adéla Šimíčková

Finanční poradce

Sabča je takové Slunce našeho týmu. Líbí se mi její životní náboj a myslím, že je svou dravostí a zároveň srdnatostí velkou inspirací pro své okolí. Je přesně tím člověkem, se kterým ráda zajdu na kafe a strávím i nepracovní čas – to prostě poznáte, když je někdo na stejné vlně! Skvěle ji vystihuje rada, kterou nedávno dostala, a to: „Sabi, nejste čokoláda, abyste dělala šťastné všechny lidi na světě.“ Jenže Sabča by chtěla, ani nevíte jak moc.. Nejde jen o to, jak skvělá je finanční poradkyně, ale hlavně o to, jak úžasným je člověkem!