Ze světa financí

Podcasty

Posláním tohoto podcastu je ukázat (nejen) svět financí z jiného úhlu pohledu tak, aby se v něm mohl každý vyznat a nenaletěl těm, kteří to s ním nemyslí dobře.

Listopad 2021

Jaká byla moje životní cesta, než jsem se k Za bohatší česko připojila a proč tam vůbec přihlásila?  Jak vypadá práce bankovního poradce a co lidé vůbec netuší? Jaké byly moje pocity, když jsem se stala součástí našeho týmu? To vše a mnohem více v nové epizodě podcastu ZA BOHATŠÍ ČESKO.

prosinec, 2021

Dlouho jsme přemýšleli, jaké téma podcastu by mělo být mezi Vánoci a řekli jsme si, že to chce něco pohodového. A tak jsme všichni zasedli k jednomu mikrofonu a bavili se o netradičních věcech, které díky své práci zažíváme. Dozvíte se třeba o místech, kde všude se dají řešit peníze, čím jsme jako děti chtěli být a nebo třeba, jestli si sami bereme inspiraci od našich klientů. Doufáme, že si podcast nejen užijete, ale že se pobavíte stejně jako my, když jsme jej natáčeli.

prosinec, 2021

Co znamená podcast naruby? 
Řekl bych to asi takhle: “Nenechaly mě ani uvést můj vlastní podcast a aby toho nebylo málo, tak jsem dostal ochutnat své vlastní medicíny…” 
Co si pod tím představit? Sabča mě vyzpovídala nejen z otázek, na které se obvykle ptám hostů já, ale také přidala spoustu dalších, které zajímaly jí a zároveň by mohli zajímat i vás.. Co z toho vzniklo? To se dozvíte v této epizodě podcastu Za bohatší Česko.

duben, 2022

Jak vnímáme rozdíl mezi náborem a výběrem lidí do týmu? Co opravdu obnáší být členem Za bohatší Česko? A proč se snažíme uchazeče od spolupráce odradit? To se dozvíte v nejnovějším díle našeho podcastu. 

duben, 2022

To, že se díky novým certifikacím na začátku roku 2019 zredukoval trh finančních a pojišťovacích zprostředkovatelů o 80 % – z cca 178 000 na 35 000 lidí, mělo na trh přinést kvalitu… Opravdu se tak stalo?  
Stačí složení těžší zkoušky k tomu, aby bylo vše, tak jak má? Jak to vnímám já a co je podle mého názoru potřeba dělat, aby se trh kultivoval? O tom se bavíme se Sabinou Vytiskovou v nejnovější epizodě podcastu Za bohatší Česko.

duben 2022

Chtěli byste návod na to, jak vybudovat úspěšnou firmu? To asi každý, ale ten vám bohužel nedám, protože podle mě neexistuje. Co vám předat můžu a rád to udělám, je inspirace.  Tedy to, co mi funguje a můj pohled na podnikání. 

červen, 2022

Před nedávnem jsme vás vyzvali, ať nám napíšete jakékoli otázky na Vaška.  A dnes nastal ten správný čas, dostat k vám jeho odpovědi. Proč chodí k terapeutovi a koučovi a jaký dopad to má na jeho podnikání? Jak ho v jeho cestě ovlivnil sport?
Poslechněte si nejnovější epizodu podcastu Za bohatší Česko, kde jsme mu položili několik dalších otázek na tělo.

Chcete poslouchat víc?

Všechny další naše podcasty si můžete poslechnout tady: