Reference

Pár slov od mých kolegů a klientů.

Ředitel a Lektor finanční gramotnosti,

Člen etické komise

Sirius Fianance

Jsem pyšný na to, že je Sabča členem našeho týmu. Je úžasné pracovat s někým:

- kdo je v první řadě skvělý člověk,
- kdo neustále pracuje na svém vlastním rozvoji,

- kdo ustavičně maká na tom, aby pomohl svým parťákům i klientům najít tu správnou cestu ke splnění jejich snů a nikdy nepřestane,

- kdo dělá všechno pro to, aby se poučil z každé své chyby a stává se díky tomu silnější a silnější,
- kdo je, aby toho nebylo málo, ještě maminou od rodiny, - kdo je díky tomu všemu inspirací pro celé své okolí!


Díky za to jaká jste! A těším se na všechno, co nás ještě čeká.

V lednu 2022 si mi vstoupila do života a upřímně musím říct, že to je od té doby slušný fičák. Najednou mám k sobě někoho, kdo se mě zeptá na otázky, na které se bojím zeptat i já sám a současně nemám obavy z odpovědí. Mám v tobě ohromnou podporu a vždy se na tebe můžu spolehnout. Obdivuji na tobě, jak seš otevřená a dokážeš mluvit o svých chybách a zároveň nabídneš řešení. Není lepšího parťáka do podnikání. Vážím si tě a děkuji. Sabča je krásný člověk, který Vám rozzáří život.

Aleš Jílek

Finanční poradce

Adéla Šimíčková

Finanční poradce

Sabča je takové Slunce našeho týmu. Líbí se mi její životní náboj a myslím, že je svou dravostí a zároveň srdnatostí velkou inspirací pro své okolí. Je přesně tím člověkem, se kterým ráda zajdu na kafe a strávím i nepracovní čas – to prostě poznáte, když je někdo na stejné vlně! Skvěle ji vystihuje rada, kterou nedávno dostala, a to: „Sabi, nejste čokoláda, abyste dělala šťastné všechny lidi na světě.“ Jenže Sabča by chtěla, ani nevíte jak moc.. Nejde jen o to, jak skvělá je finanční poradkyně, ale hlavně o to, jak úžasným je člověkem!

Pokud k sobě hledáte člověka, který bude víc než jen finanční poradce - jste tady správně! Sabča za poměrně krátkou dobu v našem týmu, dokázala zbořit několik mýtů o tom, že něco nejde, že žena má být jen matka v domácnosti, a že novou pobočku nováček otevřít nemůže. Všechno, a ještě víc, dokázala!! Věnuje se osobnímu rozvoji, který předává dál a pomáhá lidem dělat věci, o kterých si myslí, že nejdou. Díky zkušenostem z bývalých práci ví, jak finanční poradenství nemá vypadat a jak jej dělat správně. Proto jestli hledáte parťáka na kompletní finanční plánování, jste tady správně!

Monika Kvasničová

Finanční poradce

Kamča

Asistentka

O Sabče jsem veděla, že u nás ve firmě je, ale neměla jsem možnost se s ní potkat a všichni o ní mluvili hodně hezky. Říkala jsem si, že tu potřebuju poznat. Poprvé jsme se pořádně viděly, když nás školila a tam jsem věděla, že to je moje krevní skupina. Na firemním školení jsem měla možnost vidět její úspěchy a spadla mi brada. Je neskutečně pracovitá, cílevědomá a obdivuju jí za to, co všechno zvládla za tak krátký čas. Mít rodinu, malé děti a u toho si rozjet během jednoho roku podnikáni, kde cílí už na manažerku firmy je pro mě velké wow. Vážím si toho, že má vždy otevřenou náruč a je pro mě velkou motivací.

Se Sabčou se známe teprve krátce, ale už teď mohu říci, že jsem nesmírně rád za to, že jsem měl tu možnost ji potkat, protože doposud jsem nepotkal člověka ze kterého by triskala taková energie. Díky za to a těším se na další spolupráci a vše společné co nás ve světě businesu čeká.